Телефон   +38 (067) 502 52 38
Офіс 81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 17
Відвідайте наші соціальні сторінки
Новини

У 2022 прогнозують обвал цін на вживані автомобілі

Одним із найпомітніших наслідків пандемії стало зростання цін на вживані автомобілі та брак електронних чіпів для нових авто. Але вже у 2022 ринок вживаних авто може серйозно змінитися – зниження цін може сягнути 20-30%.
Такого висновку дійшли аналітики міжнародної компанії KPMG із Нідерландів. Вони зазначають у своєму звіти, що у міру стабілізації ситуації з постачанням електронних компонентів та задоволенню відкладеного через пандемію попиту, галузь вийде на показники доковідного періоду. А це призведе також до змін на ринку уживаних авто. В результаті очікує різке падіння цін на такі автомобілі на майже третину.
Аналітики впевнені, розв’язання питання полягає у тому, коли буде достатньо пропозиції для задоволення нормального попиту та коли пропозиція наздоганятиме кумулятивний дефіцит.

Також відіграватимуть важливу роль додаткові фактори: швидке постійне зростання економіки та терміни, коли автовиробники відновлять виробництво. Якщо їм пощастить повернутися до випуску на повну потужність тільки для того, щоб виявити, що попит знизився, це може призвести до надлишку автомобілів.
У KPMG бачить кілька можливих сценаріїв, у яких інфляція, відсоткові ставки та економіка загалом відіграватимуть велику роль у тому, як усе розвиватиметься. Одне можна сказати майже напевно: щойно автовиробники зможуть відновити виробництво, ціни на вживані автомобілі знизяться. Питання лише у тому, як швидко.
Поділитися
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на whatsapp
WhatsApp