Телефон   +38 (067) 502 52 38
Офіс 81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 17
Відвідайте наші соціальні сторінки
Новини

Україна та Польща домовились про збільшення додаткових дозволів на вантажні перевезення

Прогрес у вирішенні питання польських дозволів: за результатами українсько-польської міжурядової зустрічі 15 лютого 2022 року у Львові були прийняті рішення про надання додаткових дозволів на перевезення.
Наприкінці літа, коли спостерігається значна напруга у галузі перевезення саме через відсутність польських дозволів, будуть виділені додаткові квоти. За умови виконання спільного україно-польського плану з розвитку інфраструктури пунктів пропуску – будуть іще додаткові дозволи наприкінці року.
Українською та польською сторонами офіційно узгоджено:
До кінця серпня 2022 року здійснити додатковий обмін дозволами у кількості 20 000 тисяч транзитних дозволів для українських перевізників та 20 000 універсальних дозволів для польських перевізників.
Напрацювання спільного Плану дій, спрямованого на значне покращення ефективності перетину міжнародних автомобільних пунктів пропуску України та Республіки Польща. Відповідний план дій буде узгоджено з представниками митних, прикордонних та інших служб України та Республіки Польща не пізніше кінця лютого 2022 року.
Після реалізації погодженого спільного Плану дій, про який йде мова у п.2, у листопаді 2022 року буде видано для обох сторін додатково по 10 000 дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень.
З офіційною заявою на сайті Міністерства інфраструктури можна ознайомитись за посиланням: https://mtu.gov.ua/news/33460.html
Поділитися
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на whatsapp
WhatsApp