Телефон   +38 (067) 502 52 38
Офіс 81131, Львівська обл., Пустомитівський р-н, с. Солонка, вул. Стрийська, 17
Відвідайте наші соціальні сторінки
Новини

ВАНТАЖІВКИ ВАЖЧЕ 12 ТОНН ПЛАТИТИМУТЬ ЗА КОРИСТУВАННЯ ДОРОГАМИ

      В Україні пропонують ввести плату за проїзд дорогами для вантажівок масою понад 12 тонн. Таке рішення уже погодив Кабмін. Це стосуватиметься усіх транспортних засобів, незалежно країни від реєстрації.
Таке рішення мотивують тим, що вантажівки чинять найбільше навантаження на дороги спричиняють знос дорожнього полотна. Тому для них і пропонують встановити плату за користування дорогами загального значення. Кошти від оплати вантажівок будуть накопичуватися в державному дорожньому фонді. І будуть використовуватися як додатковий ресурс для створення нової інфраструктури.
    Очікується, що надходження від таких платежів становитимуть до 9 млрд гривень. А середній тариф розглядається на рівні 1-3 грн/км.
    Також пропонують запровадити систему контролю руху за транспортними засобами з допомогою мітки радіочастотної ідентифікації і ввести електронну систему плати за користування дорогами. Штрафи за порушення порядку оплати за використання доріг та рух без необхідного пристрою — 500 неоподаткованих мінімумів. Повторне порушення — 1000 н.м.
    Тепер за цей закон повинен проголосувати Парламент.
Поділитися
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на twitter
Twitter
Поділитися на linkedin
LinkedIn
Поділитися на whatsapp
WhatsApp